Запрошуємо долучитися до опитування щодо залучення молоді до процесу «Освіта в інтересах сталого розвитку»

Міжнародною ініціативою ЄЕК ООН «Освіта в інтересах сталого розвитку» започатковано широке залучення молоді до підготовки та прийняття рішень в цій сфері. Зокрема, започатковано спеціальну групу з питань молоді «Освіта для сталого розвитку та молодь», перше засідання якої відбулося в лютому 2020 року. Напрацювання робочої групи щодо підходів максимального залучення молоді будуть покладені в основу окремого документу та плану роботи до 2030 року.

З цією метою 3 березня 2020 року партнери ініціативи підписали Меморандум про співпрацю та ініціювали проведення круглого столу з обговорення ролі молодіжного лідерства у сталому розвитку міст, запровадження принципів освіти для сталого розвитку, адаптації до кліматичних змін. Це є важливим та актуальним питання, оскільки міжнародна ініціатива ЄЕК ООН розширює вектори співпраці і з 2020 року започаткує формат співпраці з молодіжною спільною під час прийняття програми дій з питань освіти для сталого розвитку.

З метою формування українського бачення та національного внеску від громадськості, експертів та всіх зацікавлених осіб, просимо долучитися до опитування щодо залучення молоді до процесу "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні":

ЗАПИТАЛЬНИК щодо залучення молоді до процесу «Освіта в інтересах сталого розвитку» доступний за посиланням: https://forms.gle/ZvbmQpGoTMQ4bVfLA

Наперед дуже дякуємо за співпрацю!