Запрошуємо долучитись до співпраці для розвитку екокультури у школярів та підвищенню обізнаності щодо захисту озонового шару

Шановні колеги Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку»!

        Запрошуємо долучитись до співпраці та сприяти проведенню навчальних тренінгів для вчителів «Дій за озон!» з впровадження навчальних комплектів для закладів загальної середньої освіти «Озонекшн».   

           Тематика тренінгів присвячена необхідності захисту озонового шару, зокрема  альтернативним речовинам, які можна використовувати в повсякденному житі та господарській діяльності навзаєм шкідливим озонруйнуючим речовинам, негативний вплив УФ-випромінювання на людину та навколишнє середовище, про умови Монреальського протоколу та необхідність запобігання руйнації озонового шару.

            Метою таких інтерактивних занять є підвищення професійної та екологічної компетентності педагогів, які зможуть формувати екологічну грамотність учнів та впровадити в освітній курс позашкільного формату заняття присвячені захисту озонового шару.

     Заповнити заявку на проведення навчального тренінгу для вчителів «Дій за озон!» з впровадження навчальних комплектів для закладів загальної середньої освіти «Озонекшн» можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6sls0cnqj7C4rshpJmReaxSDCeYZISpBNH9u685ExmhigjQ/viewform