Запрошення до участі у конкурсі проектних пропозицій Програми малих грантів ГЕФ

Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ ПМГ для України) оголошує запрошення до участі у конкурсі проектних пропозицій у наступних сферах:

  • Зміна клімату
  • Деградація земельних ресурсів

ГЕФ ПМГ для України підтримає  наступні проекти:

2-3 проекти громад, що запроваджують інноваційні підходи та пропагують використання відновлювальних джерел енергії, (біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро, вітряна енергія, інші види проектів, включаючи біомасу);

3-4 проекти громад, направлених на відновлення деградованих земель, в тому числі тих, що забруднені внаслідок аварії на ЧАЕС.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства, що працюють у Житомирській, Луганській, та Чернігівській областях. Програма малих грантів ГЕФ працюватиме з громадами зазначених областей з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити з http://www.sgpinfo.org.ua або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою svitlanan@unops.org та вказати у рядку теми -  «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2014».

 Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на адресу  svitlanan@unops.org, з копією на електронну адресу gefsgpukr@gmail.com

 Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1,   ПРООН в Україні, до уваги Національного координатора ГЕФ ПМГ в Україні.

 Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громад, об’єднань громад чи громадських організацій.

 ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

 Кінцевий термін подання проектних пропозицій - вівторок, 17/03/2015, 18:00.

 Часові рамки розгляду проектних пропозицій: прийняття рішень та подання проектних пропозицій: квітень, 2015; інформування про перелік затверджених проектів, підписання меморандуму про наміри (контракту): травень, 2015; запланований початок впровадження проектів травень - червень, 2015.