Вітаємо з днем Вчителя – Кириченко Зою Полікарпівну, педагога і людину з великої букви!

У такий теплий та осінній день 04 жовтня, Партнерська Мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку» вітає з днем Вчителя – Кириченко Зою Полікарпівну, педагога і людину з великої букви.

Загальний педагогічний стаж Зої Кириченко становить 55 років. У Ірпені вона працювала зі студентами в Ірпінському економічному коледжі ВП НУБіП України, очолює клуб “Відродження”.

Указом Президента України від 28.09.2017 №286 за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм викладача Відокремленого підрозділу НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» ветерана праці Кириченко Зою Полікарпівну нагороджено державною нагородою України – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Зоя Полікарпівна бере активну участь у житті колективу коледжу, в організації і проведенні просвітницьких, виховних і комунікаційних заходів, заходів національно-патріотичного і культурно-мистецького спрямування, волонтерської допомоги захисникам України.

Керівник клубу «Відродження», засновниця музею коледжу «Українська світлиця», автор книг «Духовний храм людини – сім’я, родина, рід» та «Батьківська спадщина», в яких зібрані пошуково-дослідницькі роботи студентів, ініціатор відкриття літературної студії ім. Т. Шевченка, до заходів яких були запрошені видатні і відомі в Україні особистості: Олег Скрипка, Марія Бурмака, Оксана Забужко, Віктор Шпортько із сином, Галина Яблонська, Марія Савченко, Наталя Сумська з родиною, Дмитро Гнатюк, Анатолій Паламаренко та багато-багато інших – це далеко не ввесь перелік тих добрих, подвижницьких за своєю суттю справ Зої Полікарпівни.

Виявляючи високу громадянську позицію, обравши одного разу професію педагога, Зоя Полікарпівна самовіддано служила і служить обраній справі життя – вихованню майбутнього покоління, об’єднуючи навколо себе творців, високоморальних, відповідальних, енергійних і працьовитих людей. Вона є справжнім ентузіастом і патріотом, людиною активною, працелюбною, відданою служінню інтересам України.

 

 

Бажаємо Зої Полікарпівні творчого натхнення, незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог!