Відкриття туристично–привабливих куточків Львівського краю

З ініціативи Департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА було проведено туристичний форум «Туризм і традиції», який проходив у Боринському професійному ліцеї народних промислів та ремесел в смт. Бориня Турківського району. Цей захід мали змогу відвідати фахівці Яворівського національного природного парку, представники туристичних фірм, екскурсоводи та інші спеціалісти, які працюють в різних сферах туристичної діяльності. Із привітальним словом до всіх присутніх та гостей даного форуму звернувся Горбатенко Віталій Валентинович – директор Департаменту Міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА.
На туристичному форумі «Туризм і традиції» велася мова про сучасний туризм, його розвиток як соціальне та економічне явище, розвивання мережі цікавих туристичних маршрутів, створення привабливих осередків в місцях унікальних природних ландшафтів, пам’яток архітектури та культури, а також використання місцевого етносу та рекреаційно-туристичного потенціалу установ природно-заповідного фонду.
Усю подорож до бойківському краю супроводжував екскурсовод – краєзнавець та географ Микола Майданський. Учасники відвідати народний музей «Бойківщина». Також, у рамках форуму, проходила конференція «Туризм і традиції, виклик та перспективи», на якій виступали знані краєзнавці та дослідники бойківського краю. Крім цього, в програмі форуму проходив ярмарок, на якому учасники мали можливість дегустувати страви автентичної кухні гірського краю та взяти участь у майстер-класах.
На завершення форуму цікавим та вражаючим став фрагмент бойківського весілля. Все це дало можливість поринути в глибину традицій цього краю. Учасники повернулись до своїх домівок повні вражень, зарядились гарним настроєм та позитивними емоціями.
Організатори форуму пообіцяли, що зібрані кошти підуть на допомогу воїнам в зоні АТО.
У роботі туристичного форуму взяли участь і виступили керівники Турківського району, науковці вузів Львова.

Усі новини про Яворівський Національний природний парк ви можете дізнаватися тут: https://www.facebook.com/yavorivskiynpp