Вчора завершилися два інтенсивні дня Всеукраїнського дитячого екологічного форуму «Діти за довкілля: майбутнє обираємо Ми!»

Захід відбувся за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ, Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку», громадської спілки "Центр сталого розвитку та інновацій",  ГО «Сталий розвиток – гармонія суспільства», Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді (ЧОПЛ), Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (НУЧК ім. Т. Г. Шевченка).

До заходу долучилось понад 90 учасників, які представляли Чернігівську, Донецьку, Запорізьку, Житомирську та Рівненську області.

В перший день Форум проходив на агробіостанції ЧОПЛ та науково-навчальній станції НУЧК ім. Т. Г. Шевченка. Учасники мали змогу виступити та представити свої команди та проекти, відвідати тематичні виставки та майстер-класи, також, прийняли участь у квесті «Цілі сталого розвитку в дії». Наприкінці відбулося обговорення резолюції. Ввечері проходила екскурсія по місту Чернігів. На другий день учасники відвідали Парк природи «Беремицьке» та наприкінці зробили плакат, де написали побажання.

 Хочемо відзначити всіх молодих учасників та їх педагогів за креативність та професіоналізм!