В Луганській області проведений тренінг з управління проектами ПМГ ГЕФ

21 липня 2016 року у місті Кремінна Луганської області громадською організацією «Чисте поле» спільно з ГО "Сталий розвиток - гармонія суспільства" в рамках проекту ПМГ ГЕФ щодо розбудови спроможності та сталого розвитку проведено тренінг з управління проектами для грантових проектів, які адмініструються Програмою малих грантів ПРООН/ГЕФ для регіону степового ландшафту з виходами крейди. У тренінгу прийняли участь близько 30-ти представників сільських громад, громадських організацій та органів місцевого самоврядування Луганської області.

Під час заходу учасників було ознайомлено з тематичними напрямками нового циклу ОП-6 Програми малих грантів ГЕФ ПРООН та ландшафтного підходу до реалізації нових проектів, а саме степового ландшафту з виходами крейди. Крім того, ряд громадських організацій, які працювали в попередньому циклі ПМГ ГЕФ ОП-5 поділилися досвідом впровадження проектів Програми малих грантів ГЕФ.

Протягом тренінгу учасники мали змогу отримати нові знання з розробки проектних концепцій та пропозицій, взяти участь у онлайн тренінгу по поводженню з відходами та сталому розвитку, отримати інформацію щодо результатів Міністерської Конференції «Довкілля для Європи» 2016 та участь у опитуванні щодо визначення обізнаності про процес «Довкілля для Європи» та ін. Наприкінці тренінгу був організований виїзд у дитячий літній табір у м. Кремінна Луганської області для наочного прикладу розробки проектної пропозиції щодо модернізації системи опалення будівлі дитячого літнього табору в громаді, що приймає внутрішньо переміщених осіб.