ТЕНДЕР послуги з організації, підготовки матеріалів громадських заходів

ТЕНДЕР

послуги з організації, підготовки матеріалів громадських заходів, зокрема тренінгу для вчителів та табору психологічного розвантаження дітей

 

 

Вступ Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» реалізує проект NO 2023-K-068 «Психосоціальна реабілітація та розвиток дітей, батьків та педагогів з деокупованих регіонів України» за підтримки Центральної агенції з управління проектами Литовської Республіки та фінансування Фонду з розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Метою послуг є забезпечення надання експертних послуг з організації, підготовки матеріалів тренінгу «Психологічна підтримка освітян: сучасні виклики освітнього середовища»  для 60-ти представників педагогічних закладів і установ освіти Київської та Чернігівської областей. Забезпечення надання експертних послуг з організації, підготовки змістовного наповнення та матеріалів для проведення табору психологічного розвантаження дітей з деокупованих територій Київської та Чернігівської областей.

Обсяг робіт по тренінгу:

1. Підготувати програму тренінгу «Психологічна підтримка освітян: сучасні виклики освітнього середовища», списки учасників та надіслати запрошення всім учасникам;

2. Підготувати виступи та презентаційні матеріали щодо методології стресу, управління стресом та складними ситуаціями, профілактики професійного вигорання,  інструментів комунікації вчителів та дітей у стресових ситуаціях та дослідження практичної складової на саморегуляцію, заземлення та пошук ресурсів.

3. Провести аналіз, узагальнення та формування роздаткових матеріалів на відповідну тематику та забезпечення розповсюдження серед учасників заходу, забезпечити участь експертів під час організації та проведення заходу.

4. Підготувати звіт за результатами проведення тренінгу, за формою, що задовольняє Замовника та висвітлює хід заходу, його результати з додатками у вигляді підтверджуючих матеріалів (програма, списки учасників, фотографії  тощо).

Обсяг робіт по табору:

1. Підготувати програму табору психологічного розвантаження, списки учасників та надіслати запрошення всім учасникам;

2. Підготувати матеріали для організації та проведення 14-денного табору, зокрема рекомендації для дітей щодо методів подолання стресу, сценарії вправ для фізичного та розумового розвитку, розвиваючі майстер-класи, квести для проведення якісного дозвілля у таборі та сприяння психологічній реабілітації та поліпшення здоров’я школярів.

 

Термін та результат надання послуг:

Орієнтовний термін надання послуг – з 24 жовтня 2023 по 06 лютого 2024 року.

Бюджет:

Бюджет на послуги з організації, підготовки матеріалів громадських заходів, зокрема тренінгу для вчителів та табору психологічного розвантаження дітей залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 09 жовтня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: spilka_csdi@ukr.net або за адресою офісу Громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій»: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 1-5, оф.716.

Під час розгляду пропозицій їх буде оцінено за такими критеріями:

- прийнятна ціна відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг;

- досвід мінімум 5 років у сфері надання відповідних послуг;

- досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань.

Визначення переможців:

Відбудеться за результатами найнижчої ціни за умови відповідності технічнім критеріям. Переможцю буде надіслано лист протягом 3 днів після завершення конкурсу.