Тендер на роботи/послуги з відновлення/модернізації або ремонту об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни

ТЕНДЕР

на роботи/послуги з відновлення/модернізації або ремонту об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни в таборі для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

(Construction/rehabilitation/upgradation or repair of WASH facilities in  IDP Camp) 

Вступ

Громадська організація «Жінки і діти України – наше майбутнє» є Партнером Програми ЮНІСЕФ «Надання гуманітарної допомоги/відновлення водопостачання у містах, селищах, об’єднаних громадах, громадах на підтримку дітей, батьків та опікунів» («Delivery of Humanitarian/Recovery WASH response in cities, towns, amalgamated communities, hromadas, in support to children, parents, and caregivers»), що спрямована на підвищення доступу до безпечної питної води, відповідних санітарно-, гігієнічних засобів, покращення практики гігієни у другорядних містах, об’єднаних громадах, громадах, розташованих за межами зони обслуговування основних водоканалів, зокрема шляхом надання стійких до клімату та гендерно-чутливих послуг щодо води, гігієни, санітарії (WASH).

Одним із завдань програми є покращення умов життя та доступу до безпечної води та санітарно-гігієнічних умов для дітей та родин ВПО, які перебувають в Запорізькій області.

Мета

Проведення робіт з відновлення/модернізації об’єктів водопостачання, санітарії та гігієни у 4 приміщеннях табору для внутрішньо переміщених осіб у м.Запоріжжя, загальна площа яких становить 52,94 м(Детальна інформація в Додатку «Дизайн-проект»), зокрема:

– систем водопостачання, каналізації та розподільчих мереж;

– санітарних об’єктів, таких як туалети, душові, пральні, зокрема косметичний ремонт 4 приміщень загальною площею 52,94 м2;

Під час виконання робіт імплементувати принципи доступності, інклюзивності та гендерної чутливості.

Обсяг робіт.

 1. Проведення оцінки існуючого стану об’єкта, визначення обсягу та проведення робіт з відновлення/модернізації/реконструкції  у 4 приміщеннях табору для внутрішньо переміщених осіб у м. Запоріжжя, загальна площа яких становить 52,94 м2.
 2. Розробка детального кошторису відповідно до обсягу робіт та національних стандартів для визначеного об’єкта.
 3. Проведення закупівлі всіх необхідних матеріалів, обладнання та витратних матеріалів для відновлення/модернізації/реконструкції.
 4. Передача спільно із Замовником результатів робіт з відновлення/модернізації/реконструкції Власнику/балансоутривачу об’єкта.
 5. Нагляд та управління за процесами відновлення/модернізації/реконструкції, забезпечення дотримання термінів та стандартів.
 6. Забезпечення кваліфікованого робочого персоналу та технічних обґрунтувань для реалізації проекту.
 7. Проведення регулярного моніторингу та контролю якості для гарантії відповідності робіт необхідним стандартам.
 8. Співпраця з відповідними зацікавленими сторонами, зокрема з командою проекту та партнерами проекту, представниками табору для внутрішньо переміщених осіб.
 9. Надання команді проекту регулярних звітів про прогрес, іншої необхідної інформації та документації про здійснені заходи.

Основні результати

 1. Надання кошторису проведення робіт з відновлення/модернізації/реконструкції  у 4 приміщеннях табору для внутрішньо переміщених осіб у м. Запоріжжя, загальна площа яких становить 52,94 м2.
 2. Проведення робіт з відновлення/модернізації/реконструкції  у 4 приміщеннях табору для внутрішньо переміщених осіб у м. Запоріжжя, загальна площа яких становить 52,94 м2.
 3. Підготовка документації, включаючи фотографії та відповідні звіти.
 4. Передача спільно із Замовником результатів робіт з відновлення/модернізації/реконструкції Власнику/балансоутривачу об’єкта.

Термін надання послуг.

Орієнтовний термін надання послуг – до 6 місяців, починаючи з 15 січня 2024 року.

Бюджет.

Бюджет на послуги відновлення/модернізації/реконструкції або ремонту в таборі для внутрішньо переміщених осіб залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій.

Пропозиції приймаються до 11 січня 2024 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: tender@wcu.org.ua або за адресою офісу ГО «Жінки і діти України – наше майбутнє»: 08112, Київська обл., Бучанський р-н, с. Дмитрівка, вул. Соборна, 35.

Критерії оцінювання та визначення переможців:

Пропозиції будуть оцінені на основі відповідності кваліфікаційним вимогам  та ціновій пропозиції. Цінова пропозиція має включати прийнятну ціну відповідно до бюджету Програми, умов технічного завдання та строків надання послуг, з урахування податків та зборів та всіх витрат, та бути подана у формі детального кошторису.

До розгляду будуть допущені лише ті пропозиції, які будуть відповідати нижчезазначеним кваліфікаційним вимогам:

 • Підтверджений досвід будівництва/відновлення/модернізації/реконструкції або ремонту об’єктів, в тому числі соціальної сфери (мінімум 3 роки);
 • Досвід виконання подібних робіт в Запорізькій області (мінімум 2 роботи).

Переможцю буде надіслано лист протягом 5 днів після визначення результатів тендеру.

Додаток:

1. Технічне завдання

2. Дизайн-проєкт