Тендер на друк

ТЕНДЕР

на друк пакету для тренінгової діяльності включно з інтерактивною грою для зміцнення життєвих навичок щодо менструальної гігієни (Printing training package including interactive game)

Вступ

Громадська організація «Жінки і діти України – наше майбутнє» як Партнер Програми ЮНІСЕФ «Надання гуманітарної допомоги/відновлення водопостачання у містах, селищах, об’єднаних громадах, громадах на підтримку дітей, батьків та опікунів» («Delivery of Humanitarian/Recovery WASH response in cities, towns, amalgamated communities, hromadas, in support to children, parents, and caregivers») оголошує конкурс заявок на друк пакету для тренінгової діяльності включно з інтерактивною грою для зміцнення життєвих навичок щодо менструальної гігієни (Printing training package including interactive game).

Програма спрямована на підвищення доступу до безпечної питної води, відповідних санітарно-гігієнічних засобів, покращення практики гігієни у другорядних містах, об’єднаних громадах, громадах, розташованих за межами зони обслуговування основних водоканалів, зокрема шляхом надання стійких до клімату та гендерно чутливих послуг щодо води, гігієни, санітарії  (WASH).

Одним із завдань програми є впровадження принципів та стандартів щодо менструальної гігієни на рівні громад, розбудова спроможності надавачів освітніх послуг як в формальному, так і неформальному освітньому просторі, дітей-підлітків з питань менструальної гігієни.

До участі запрошуються зареєстровані організації та фізичні особи – підприємці.  Досвід роботи у виконанні подібних завдань не менше 5 років.

Обсяг робіт:

  1. Друк пакету для тренінгової діяльності включно з інтерактивною грою для зміцнення життєвих навичок щодо менструальної гігієни в кількості

    2 100 штук.
  2. Друк 2 100 листівок та 2 100 марок для зміцнення життєвих навичок щодо менструальної гігієни.

Основні результати:

Надруковано 2 100 одиниць пакету тренінгових матеріалів включно з інтерактивною грою, 2 100 листівок та 2 100 марок для зміцнення життєвих навичок щодо менструальної гігієни.

Очікуваний термін надання послуг (готового друкованого виробу): до 20 днів, починаючи з 2 січня 2024 року.

Бюджет:

Бюджет для друку пакету тренінгових матеріалів включно з інтерактивною грою, марок та листівок для зміцнення життєвих навичок щодо менструальної гігієни залежить від Бюджету Програми на ці цілі та обсягу запропонованої роботи.

Термін та умови подачі пропозицій:

Пропозиції приймаються до 29 грудня 2023 року 23.00 включно, електронною поштою на адресу: tender@wcu.org.ua або за адресою офісу

ГО «Жінки і діти України – наше майбутнє»: 08112, Київська обл., Бучанський р-н, с. Дмитрівка, вул. Соборна, 35.

Критерії оцінювання та визначення переможців:

Пропозиції будуть оцінені на основі відповідності кваліфікаційним вимогам  та ціновій пропозиції. До розгляду будуть допущені лише ті пропозиції, які будуть відповідати кваліфікаційним вимогам:

           –  досвід роботи в сфері друку/поліграфії не менше 5 років;   

           – досвід виконання аналогічного/аналогічних за предметом закупівлі завдань;

Після визначення переможця йому буде надіслано лист  протягом 5 днів після завершення конкурсу.

Додатки до оголошення:

Технічне завдання.