Щиро вітаємо Програму малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду з 10-річчям. Цій події була присвячена презентація книги «10 років: надихаємо на зміни», яка відбулася 10 грудня в м. Києва.
Завдяки підтримці Програми відбулася Мережа організацій громадянського суспільства «Освіта в інтересах сталого розвитку», що дозволило об’єднати на єдиній платформі близько 1000 учасників з різних цільових груп – представників державних органів влади, науковців, педагогів, школярів та студентів. Глобальні настанови Програми щодо розвитку мереж та партнерств стали ефективними дороговказами для української молоді та громад, що дозволяє акумулювати на єдиному майданчику інформаційно-просвітницькі розробки, методичні матеріали, долучатися до національних та міжнародних подій. Міжнародний процес «Освіта в інтересах сталого розвитку», започаткований ЄЕК ООН в 2005 році, завдяки активності громадських організацій, навчальних закладів, педагогів та молоді, набув нового статусу та значення. В 2011 році завдяки підтримці ПРООН-ГЕФ вдалося сформувати принципово новий напрямок громадської підтримки міжнародного процесу, розробити та поширювати нові інструменти, зокрема екологічні інтерактивні ігри. Остання розробка «Цілі сталого розвитку 2030» була представлена на презентації книги та поширена серед учасників заходу з різних регіонів України. Гості презентації приймали обґрунтовані рішення щодо екологічної цілісної, враховуючи економічні та соціальну складові.
До презентації долучилися понад 50 учасників та партнерів Програми, представники організацій громадянського суспільства, науковці експерти, представники місцевої влади. Під час вітального слова заступник Ірпінського міського голови Юлія Устич відзначила ефективні та скоординовані дії команди ПМГ в України та досягнення проекту ПМГ ПРООН-ГЕФ, спрямованого на створення першого в Україні Центру безпеки та розвитку громади, розбудови спроможності молоді та педагогів щодо підтримки в реалізації Цілей сталого розвитку, започаткування нового формату діалогу громади, обміну досвіду з іншими громадами.