Розпочато Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище – 2019»

13 лютого 2019 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (НЕНЦ) стартував щорічний екологічний конкурс «Енергія і середовище» Міністерства освіти і науки України спільно з громадською організацією Екологічний клуб «Еремурус-Україна» за підтримки Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви, Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України.

Протягом 14-ти років в рамках конкурсу відбувається пошук та підтримка обдарованої учнівської та студентської молоді , залучення її до навчально-практичної діяльності та створення інноваційних проектів присвячених раціональному природокористування та проблемам енергоефективності в Україні. 

          Цього року Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» долучилась до проведення енергоефективного молодіжного конкурсу та здійснила підтримку розповсюдивши інформацію та освітні матеріали серед учасників конкурсу. Зокрема, для нагородження переможців конкурсу було передано примірники екологічної гри «Екологічний менеджер-2», комплекти навчальних посібників для закладів загальної середньої освіти «Озонекшн» та інші інформаційно-просвітницькі матеріали. Вчителям з багаторічним досвідом участі у заході, наставникам неодноразових переможців конкурсу було передано призові матеріали.            

         На відкритті триденного заходу вітальним словом учасників привітали Вербицький Володимир, директор НЕНЦу, Гринчук Світлана, директор Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару та Мельникова Олена, голова ГО «Екологічний клуб Ересмус». Також, привітала учасників  Козак Олена, експерт Мережі, та виступила з презентацією, яка присвячена досягненням в рамках діяльності ПМ «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні». Також, всіх учасників було запрошено до участі у конкурсі відео-робіт «Життя без сміття».

         Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» завдячує Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді за надання подяки за інформування молоді у напрямку енергозбереження та створення призового фонду у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище- 2019»!