Розпочато процес підготовки національного звіту щодо стану виконання Україною Стратегії ЄЕК ООН з питань освіти для сталого розвитку (ОСР)

 

Розпочато процес підготовки національного звіту щодо стану виконання Україною Стратегії ЄЕК ООН з питань освіти для сталого розвитку (ОСР).

Запрошуємо державні органи влади, наукові інституції, громадськість, представників шкіл та вищих навчальних закладів, інші зацікавлені сторони до участі у процесі підготовки звіту.

Для участі у національному процесі підготовки пропонуємо заповнити форму звіту (форма звіту: http://www.unece.org/fileadmin/DAM/env/esd/9thMeetSC/Documents/ece.cep.a...) та направити заповнену версію відповідальній особі з питать освіти в інтересах сталого розвитку в Україні (ОСР), ректору Державної екологічної освіти післядипломної освіти та управління Бондарю Олександру Івановичу (spp_dea@ukr.net) в термін до 30 вересня 2014 року.

Рекомендації щодо написання звіту: http://www.unece.org/fileadmin/DAM/env/documents/2009/ECE/CEP/AC.13/ece....

В разі запитань прохання звертатися до проректора з науково-педагогічної роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Барановської Ванди Євгеніївни (тел. 044 206 31 87) та Партнерської мережі освіти в інтересах сталого розвитку в Україні (тел. 096 427 80 12).

Детальніше про процес ОСР за підтримки ЄЕК ООН та досвід підготовки попередніх національних звітів ви можете дізнатися за посиланням: http://www.unece.org/2014esdreporting.html