ПРООН оголошує грантовий конкурс екологічних проектів «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом’якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності»

ПРООН оголошує грантовий конкурс екологічних проектів «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом’якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності»

 

Київ, 15 лютого 2019 р. – Проект  ПРООН «Початкова реалізація прискореного вилучення з обігу ГХФВ в регіоні країн з перехідною економікою», за підтримки Глобального екологічного фонду, запрошує до участі у грантовому конкурсі проектних пропозицій  «Захист Землі від руйнування озонового шару та пом'якшення наслідків зміни клімату в Україні: спрямування на зміцнення потенціалу та підвищення обізнаності».

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні громадські організації, що мають відповідний досвід та займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення Методичних рекомендацій з управління грантами ПРООН-ГЕФ, які можна завантажити за посиланням або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ПРООН за електронною адресою: nina.pashchenko@undp.org та вказати у рядку теми листа -  «Методичні рекомендації _конкурс озон».

Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо ознайомитись з інформацією у додатках.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, ПРООН в Україні, до уваги ПРООН – Озон.

Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громадських організацій та організацій громадянського суспільства.

Проект ПРООН - ГЕФ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 01 березня 2019 р., 18:00.

Більше інформації за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/call-for-pro...

або

https://www.facebook.com/UNDPUkraine/?__tn__=kC-R&eid=ARAFnjiANg16UBIwyE...

 

Довідка:

Проект ПРООН «Початкова реалізація прискореного вилучення з обігу гідрохлорфторвуглеводів (ГХФВ) у регіоні країн з перехідною економікою (КПЕ)», що впроваджується за підтримки Глобального екологічного фонду, спрямований на сприяння виконанню зобов'язань, взятих Україною за міжнародними договорами щодо питань, пов’язаних із захистом озонового шару Землі та управлінням у сфері захисту навколишнього середовища, зокрема Монреальським протоколом та Віденською конвенцією про охорону озонового шару, Стороною яких є Україна.