Підсумки проведення соціально-екологічної акції

Команда «Розвиток та партнерство» в рамках участі у «Школі соціального лідерства» створили відео в якому розповідається про команду, а також про захід, який було проведено.

Монтаж та озвучування відео – Бондар Анастасія, організатор акції та презентації для дітей та педагогів, тренер з виготовлення еко-продукції в домашніх умовах. 

Матеріал надали:

Мішура Карина, координатор проекту;

Романченко Ірина, соціальний педагог, тренер щодо соціалізації сільських жінок в умовах коронавірусу

Позіхайло Анастасія, тренер з питань освіти для сталого розвитку, соціально-гуманітарних питань.

Нагадаємо, команда провела соціально-екологічну акцію «Сільські жінки для дітей Покровська» у Навчально-виховному комплексі №1 міста Покровськ Донецької області. За допомогою проекту було розширено можливості підтримки особливо вразливих представників молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими потребами в створенні груп самодопомоги. Також, під час заходу було передано набори для укріплення імунітету та здоров’я дітям пільгових категорій.  Діти та вчителі залишилися у захваті та зробили гарну стінгазету з подяками.

Захід відбувся за підтримки Програми малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду, Міжнародного фонду «Відродження», Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Партнерською мережею "Освіта в інтересах сталого розвитку" Мережі організацій громадянського суспільства «Зелена Житомирщина», Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Buto remonto ir vidaus apdailos darbų kainos https://www.bustovizija.net/apdailos-darbu-kainos/