Переможців конкурсу відео-робіт «Життя без сміття» відзначено у День охорони довкілля

Всесвітній день охорони довкілля відзначається щорічно 5 червня. Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони довкілля; дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку; сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади; а також роз'яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне й благополучне майбутнє.

Саме у цей День було відзначено переможців конкурсу відео-робіт «Життя без сміття», який проводився Партнерською мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» за підтримки ПМГ ГЕФ з 15 листопада 2018 року до 20 квітня 2019 року включно.

Метою Конкурсу було формування екологічно відповідальної культури поведінки дітей та молоді, привернення уваги до проблем накопичення відходів та підвищення рівня обізнаності з питань поводження з відходами.

На Конкурс було подано 62 роботи у чотирьох номінаціях із усіх куточків України.

05 червня переможці Конкурсу (1 та 2 місце) взяли участь у лабораторії успіху під час якої мали можливість поспілкуватися з науковцями та експертами Державної екологічної академії, Міністерства екології та природних ресурсів України, а також Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні». Також учасники заходу відвідали Орхуський центр Міністерства екології та дізналися, що завдяки таким центрам забезпечується інформаційно-комунікаційна можливість діалогу громадськості та державних органів влади у виробленні екологічно значущих рішень. Крім того, школярі та їх вчителі відвідали Представництво ООН в Україні, де дізналися про Програму малих грантів Глобального екологічного фонду, Програму розвитку ООН, про концепцію "Зелений офіс" та ініціативу "Дій за озон" тощо. На останок, переможці Конкурсу мали можливість обмінятися ідеями та поспілкуватися у неформальній обстановці.

Дякуємо всім хто долучився до участі та організації заходу!

Конкурсні роботи розміщені на спеціально створеному сайті: https://wasteno.org.ua/, а інформація про переможців за посиланням: https://wasteno.org.ua/page/peremozhci або http://www.ecoosvita.org.ua/novyna/konkurs-videorobit-zhyttya-bez-smittya-zaversheno-vitayemo-peremozhciv