Партнерська мережа презентувала свої здобутки під час проведення Екошколи

24 лютого відбулося третє заняття Екошколи на тему «Я і Енергія». Заняття Екошколи проводяться з 27 січня для 50 учнів 7-11 класів десяти шкіл Подільського району Києва за підтримки Фармацевтичної компанії «Фармак».

Метою заняття було підвищити рівень обізнаності слухачів із питанням відновлювальних джерел енергії та застосувати на практиці здобуті знання задля підвищення енергоефективності в школі та у побуті.

Під час заняття слухачі Екошколи познайомилися із діяльністю таких організацій як Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні», ГО «ЕКОДІЯ» та ГО «Greencubator». Зокрема, Партнерська мережа поширила свій досвід щодо онлайн-курсів, екологічних ігор та запросила до проведення конкурсу «Життя без сміття», а найактивніші учасники Екошколи отримали подарунки: екологічні ігри «Зелений менеджер», навчальні пакети «Озонекш», плакати та газети.

Також під час заходу школярі пограли в гру «Зелений менеджер», де команди представляють уряди певних країн, намагаючись забезпечити добробут та процвітання країни, водночас знижуючи викиди вуглекислого газу.

Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» дякує Екоклубу «Зелена хвиля» за запрошення долучитися до заходу та співпрацю щодо поширення екологічних ігор, розроблених Партнерською мережею.