Партнерська мережа на афілійованому mini-EdCamp Irpin

Регіональна (не)конференція для педагогів афілійований mini-EdCamp Irpin «Парадигма освітнього середовища XXI століття» під традиційним девізом «Дай, якщо можеш – візьми, якщо хочеш» відбулася 13 квітня на базі Ірпінського НВК «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук»! У заходів взяли участь більше 20 спікерів на локаціях та більше 120 учасників з різних регіонів України. Актуальна тематика, панельні дискусії, фасилітаційна сесія, благодійні акції, сюрпризи, едкемпівська казка та година творчості захопили учасників виром креативу! А ще – неймовірні емоції, нові знайомства, спільні плани, позитивне спілкування, обмін досвідом та думками!

На одній із локацій свої напрацювання представила Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні». Так, учасники заходу мали можливість познайомитися із екологічними іграми, розробленими Мережею, такими як «Зелене місто майбутнього», «Мережа життя», «Зелений менеджер – версія 2», «Безпечна громада», «Цілі сталого розвитку: вивчай та досягай» тощо. Зокрема, під час заходу охочі отримали примірники екоігор, роз’яснення щодо їх проведення та електронні презентації для проведення ігор.

Дякуємо педагогічному та учнівському колективу ліцею, директорці закладу  та організаторці заходу Лесі Харітоненко, учасникам та всім причетним за можливість взяти участь у заході.