Партнер Мережі НПП "Голосіївський" поширює принципи освіти для сталого розвитку в бібліотеках

18 червня 2015 року співробітники НПП "Голосіївський" взяли участь у Літньому дворику "Екологія і я", що проводиться протягом червня Національною бібліотекою України для дітей.

Зокрема, у літній дворик завітали провідні фахівці з екологічної освіти НПП «Голосіївський» Крижановська Ольга Тимофіївна та молодший науковий співробітник Крижановська Олена Володимирівна.
Спочатку відбулася презентація природничих книжок бібліотечки «Колоска»: «Пригоди в Чарліссі», «Чому змінюються пори року?», «Чому вони так називаються?» (наукові казки), «Пригоди зернят у країні здоров’я», далі – театралізована еко-гра та вікторина за книгою Олени Крижановської «Пригоди в Чарліссі».
Після закінчення гри всіх учасників посвятили в Лицарі Чарлісся. Діти принесли клятву Лицаря Чарлісся та отримали Дипломи від дочки володаря Чарівного лісу царівни Соломки.
Бібліотека отримала в подарунок книги: «Первоцвіти» та «Чому вони так називаються?», а ще - екологічну гру «Зелене місто майбутнього», яка розроблена та видана Партнерською мережею "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" .
Національний природний парк «Голосіївський» запросив на екскурсію чарівними екологічними стежками усіх найактивніших відвідувачів літнього дворику.