Олімпійський коледж оголошує страйк з вимогою звільнення Шкарлета та Гутцайта!

В режимі таємності, без обговорення Кабінетом Міністрів України випущено Розпорядження №1083-р від 02.09.2020 яким погоджено фактичну ліквідацію Олімпійського коледжу шляхом передачі його землі (16 га коло метро Лісова в Києві) та майна (зокрема спортивних манежів, басейну, гуртожитків, навчальних корпусів, реабілітаційного центру, стадіонів, кортів) НУФВіС («Інфізу»), а фактично його ректорові Євгенію Імасу.

Виконавцями цієї спроби рейдерського захоплення унікального і єдиного в Україні закладу олімпійської освіти Олімпійського коледжу виступили «тво міністра» освіти і науки Сергій Шкарлет та міністр спорту Вадим Гутцайт.

Тому з 7 вересня 2020 року студенти Олімпійського коледжу оголосили безстроковий страйк з вимогою до уряду та парламенту України скасувати незаконне розпорядження яким по суті знищується Олімпійський коледж та вимогою відставки Шкарлета і Гутцайта. А також з вимогою до президента Зеленського припинити шкідливу кадрову політику, яка сприяє реваншу антиукраїнських сил та призводить до кризи, що невпинно насувається на Україну.

Студенти коледжу закликали всіх освітян та студентів України до загальнонаціонального всеукраїнського страйку освітян з вимогою звільнення Шкарлета.

Рішення студентів одноголосно підтримав трудовий колектив коледжу.

Повний текст заяви загальних зборів студентів можна прочитати на офіційній сторінці коледжу: http://olimpko.com

За подіями в коледжі можна слідкувати на його сторінці в Фейсбуці: https://www.facebook.com/Piddubnyicol...

Перебіг страйку оперативно висвітлює телеграм-канал: https://t.me/zejaba

Допомогти страйкуючим можна або поширюючи інформацією, або організувавши страйком у закладі освіти де ви вчитесь чи працюєте, або фінансово, перерахувавши прийнятну для вас суму на рахунок профспілки студентів Олімпійського коледжу за реквізитами: Отримувач: Первинна профспілка «Профспілкова організація працівників та студентів Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного»

Код отримувача: 42115959

Рахунок отримувача: UA193052990000026001006218304

Призначення платежу: пожертва на статутну діяльність (страйк)

Або на картку цієї профспілки 5169330515592951

Зупинити реванш – в наших силах!

https://www.youtube.com/watch?v=nEe1yCc1G6A