Обговорення Звіту ЮНЕСКО про освіту для сталого розвитку

14 жовтня 2019 року ЮНЕСКО представила на Генеральній Асамблеї ООН Звіт про впровадження освіти для сталого розвитку у рамках Порядку денного сталого розвитку до 2030 року.
На 74-й сесії Другого комітету Генеральної Асамблеї ООН (Економічного та фінансового комітету) представники держав-членів та системи ООН обговорили шляхи досягнення сталого розвитку, включаючи виконання міжнародних зобов'язань щодо зміни клімату та угод про фінансування для розвитку, а також зусилля щодо просування освіти для сталого розвитку в усьому світі.
 
У рамках обговорень пані Марі Поль Руділь, директор ЮНЕСКО, представила Звіт про реалізацію освіти для сталого розвитку в рамках Порядку денного сталого розвитку до 2030 року відповідно до резолюції 72/222 Генеральної Асамблеї.
 
У звіті пропонується огляд реалізації системи освіти для сталого розвитку, зокрема через її Програму глобальних дій, у рамках до  2030 року
 
У своїй презентації пані Руділ поділилася " прогресом у впровадженні освіти для сталого розвитку, а також посиленим міжнародним визнанням її важливості". Значний прогрес досягнуто у всіх п’яти пріоритетних напрямках Програми глобальних дій, а саме: просування політики, трансформація навчальних середовищ, розбудова потенціалу освітян, розширення можливостей молоді та стійкі рішення на місцевому рівні.
 
Зі Звітом можна познайомитися за посиланням: https://undocs.org/A/74/258