НОВОРІЧНИЙ БУКЕТ НА ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня 2018 р. на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася виставка – конкурс  "Зимовий  букет – замість ялинки" в рамках природоохоронної акції "Не рубай ялику". Цей природоохоронний захід майже 20 років тому було започатковано на хіміко-біологічному факультеті університету, а сьогодні до нього залучаються всі небайдужі. Цього дня фойє університету нагадувало справжнє новорічне диво та маленьку казкову дію.

Після підведення конкурсу навчальні заклади м. Чернігова та області, учнівські та студентські групи  були нагороджені Грамотами:

  • за активну участь – комунальний заклад "Чернігівська обласна станція юних натуралістів" та  Запека Олена.
  • І місце – Чернігівська загальноосвітня школа №5 та ліцей №15 м.Чернігова;
  • ІІ місце – Заклад дошкільної освіти №38; гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю м.Чернігова  та ЗСШФМП №12;
  • ІІІ місце – Сновський Центр дитячого та юнацького розвитку Сновської міської ради Чернігівської області та КПНЗ "Будинок школяра"  Чернігівської районної ради;
  • Подяками Оргкомітету були відзначені такі колективи: Киселівський НВК Чернігівський р-н; Сновський НВК І-ІІ ст. Сновської міської ради; Чернігівська загальноосвітня школа №4 та Сновський ДНЗ-СЗНЗ І ст. м. Сновська.

Студенти-екологи та географи  (групи 18, 27, 25, 37, 44, 55)  Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка представлені оригінальні ялинки з штучних матеріалів та символів новорічного свята. Проявивши кмітливість та винахідливість.

Також цікавим проявом природоохоронної акції була  безкоштовна новорічна екібана з гілок сосни звичайної та туї західної, які були зібрані на території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина". При цьому не було знищено жодне дерево, гілки збиралися з частин сосен, які відламалися під час снігопаду та знаходилися на землі.

Учасники були нагороджені призами та "миколайчиками" від організаторів, зокрема Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи, Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні», кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Організатори та координатори конкурсу вдячні колективам учнівської та студентської молоді, вчителям, вихователям та небайдужим жителям міста Чернігова та Чернігівської області за активну участь у заході та небайдужість до розв’язання екологічних проблема нашого краю.