НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ»

7-8 листопада 2019 року в місті Святогірськ на Донеччині відбувся Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Він об’єднав більше 200 учасників, серед яких: народні депутати, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, природоохоронних громадських організацій, комунальних та бізнес-структур, засобів масової інформації.

 

Організаторами Форуму є Всеукраїнська екологічна ліга, Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА, Центр екологічної освіти та інформації.

Форум проводиться за сприяння: Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Донецької обласної державної адміністрації, Міжрегіонального центру наукових досліджень та експертиз.

Цього року Форум присвячений питанням рекультивації полігонів і сміттєзвалищ, адаптації українського законодавства у сфері поводження з відходами до європейських вимог та стандартів, проблемам виникнення несанкціонованих звалищ, підвищення рівня обізнаності населення щодо поводження з відходами.

До участі у Форумі вдалося долучитися і представникам Партнерської мережі "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" та поширити інформаційно-просвітницькі матеріали щодо поводження з відходами.

Дельніше про Форум за посиланням: http://www.ecoleague.net/pres-tsentr-vel/novyny/2018-rik/lystopad/item/1641-7-lystopada-2019-roku-v-m-svyatohirsk-rozpochav-robotu-natsionalnyy-forum-povodzhennya-z-vidkhodamy-v-ukrayini