Міжнародний творчий конкурc для молоді на тему «Моя країна в європейській сім’ї»

Рада німців України разом з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проводить Міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства», у рамках якого відбудеться Міжнародний творчий конкурc для молоді на тему «Моя країна в європейській сім’ї». Конкурс  відбудеться 01.09.2015-30.09.2015 року.

         Міжнародний творчий конкурc для німецькомовної молоді України, Молдови, Грузії, Білорусі – оголошується Центром німецької культури «Widerstrahl».

Метою конкурсу є:

- формування європейських цінностей і міжкультурного діалогу через сприйняття іншої культури та засобів соціальної комунікації;

- виявлення талановитої творчої молоді, яка цікавиться історією, культурою, традиціями й виявила здібності до наукових пошуків, написання публіцистичних, наукових робіт.

         Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати за телефоном (044) 239-31-45, 279-31-35, Зіневич Світлана Петрівна, а також на сайті: www.widerstrahl.org , widerstrahl@gmail.com