Мережа "Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні" в партнерстві з Неурядовою мережею ГЕФ-ПМГ взяли участь в Сьомому Всеукраїнському Ярмарку органічних продуктів

12 вересня 2015 р. на Контрактовій площі у Києві відбувся Сьомий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який проходив у рамках Органічного тижня в Україні, діючого протягом 07-13 вересня 2015 р. на всій території нашої держави.

Традиційно, як і у попередні роки, цього року виробники з усієї України запропонували до уваги відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, мед, соки, напої, сиропи, повидло тощо. На ярмарку можна було придбати і органічні косметичні та миючі засоби. Гості взяли участь у дегустаціях органічних молочних продуктів та напоїв, у конкурсах, розіграшах призів, мали можливість насолодитись чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Вже вдруге на Ярмарку показали свої напрацювання Мережа "Освіта в інтересах сталого розвитку" спільно з  Неурядовою мережею ГЕФ-ПМГ в Україні та Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління при Мінприроди. Зокрема, було представлено сайт та Мережу «Освіта в інтересах сталого розвитку». Всі зацікавлені учасники заходу мали змогу приєднатися до Мережі. Також було презентовано екологічні ігри "Зелений менеджер" та "Зелене місто майбутнього", електронний курс "Основи сталого розвитку", напрацювання щодо основних принципів органічного землеробства та способів боротьби із деградацією земель,  ініціативи з розвитку зеленого туризму в різних регіонах України, використання альтернативних джерел енергії,  екологічно дружніх видів діяльності за підтримки ПМГ ГЕФ та багато іншого. Особливою популярністю на заході користувалися презентація органічної косметики ручної роботи та майстер-клас з виготовлення натурального крему для обличчя та тіла, організовані Мережею. Варто зазначити, що проведення подібних заходів є дуже важливим для обміну досвідом та налагодження певних комунікацій.