Людство заблоковано, природа розблокована: глобальний фотоконкурс про флору та фауну під час COVID-19 на підтримку відновлення екосистем

Спалах COVID-19 - трагічний момент в історії людства. Пандемія забрала багато життів і надалі матиме надзвичайно негативний вплив на нашу економіку та суспільство. Це сталося раптово і змусило багатьох із нас бути заблокованими. Цей тривалий період ізоляції змусив нас замислитися над вразливістю нашого суспільства та необхідністю іншого розвитку, в тому числі, сприяючи збереженню біорізноманіттю та відновленню екосистем.
 
Під час ізоляції вдома ми могли побачили чудових тварин, що гуляють по безлюдних містах; качок і дельфінів, що з’являються знову в каналах і наближаються до берегів; птахів, що поселяються в садах; метеликів, що літають непорушно; рослин, що ростуть на тріщинах порожніх вулиць. Такі зображення є унікальними та історичними.

Багато хто з нас увічнили ці сцени своїми камерами та смартфонами. Економічна комісія ООН  пропонує вам поділитися своїми зображеннями, взявши участь у конкурсі.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити заявку на сайті Конкурсу  до 15 вересня 2020 року.

Детальніше за посиланням: https://natureunlocked.unece.org/