Конференція «Перспективи відновлення Сходу України на засадах збалансованого розвитку»

24 та 25 вересня 2015 р. у м. Слов’янськ проходила конференція «Перспективи відновлення Сходу України на засадах збалансованого розвитку».

Організаторами конференції виступили Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас» та Всеукраїнська екологічна ліга. Конференція проводилася за сприяння Програми розвитку ООН в Україні, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства з питань відновлення Донбассу, Національної екологічної ради України.

Метою конференції було визначення стратегічних пріоритетів, розроблення місцевих планів дій та напрямів співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості, ініціативних груп, міжнародних організацій для відновлення східних областей України на засадах збалансованого розвитку.

Программа малих грантів ПРООН-ГЕФ поділилася досвідом роботи, в тому числі для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також розкрила стратегічні напрямки роботи та можливості для громад щодо вирішення нагальних питань відновлення Сходу України на засадах збалансованого розвитку в рамках Програми.

Партнерська мережа ПМГ/ГЕФ поділилася досвідом роботи та можливостями в контексті поширення обізнаності з питань сталого розвитку для громад, шкіл, навчальних закладів та всіх зацікавлених осіб.