КЛІМАТ ТА ОСВІТА – ОБМІН ДОСВІДОМ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

10  серпня ц.р. в м. Києві в Інституті післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка розпочав свою роботу Перший Форум,  присвячений висвітленню теми зміни клімату у формальній та неформальній освіті. Форум об’єднав близько 150 однодумців вчителів, педагогів, громадських лідерів, науковців, представників  національних природних парків. Організатори Форуму – громадська організація «Колегія екологічної освіти «Світ освіт» та громадська організація «Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”. Захід проводиться в рамках проекту Climate Forum East II за підтримки Європейської Комісії, Австрійської Агенції з Розвитку та Австрійського Червоного Хреста та Національного Екологічного Центру України.

У перші  дні Форуму учасники обмінюються досвідом та презентують кращі практики у галузі кліматичної освіти, висвітлюють стан, проблеми та перспективи розвитку освіти для сталого розвитку в Україні. 12 серпня  відбудеться презентація збірника ігор з теми зміни клімату - «Граючи, змінимо світ» та тренінг для учасників.

Партнерська мережа «Освіта для сталого розвитку в Україні»  презентувала свій досвід консолідації зусиль різних цільових груп на єдиній платформі задля виконання Стратегії ЄЕК ООН з питань освіти для сталого розвитку, а також розкрила перспективи розвитку процесу після 2016 року за результатами Батумської заяви Міністрів щодо освіти для сталого розвитку. Доповідь Партнерської мережі була відмічена подякою організаторами Форуму.

            З презентацією Партнерської мережі можна ознайомитися за посиланням: /sites/default/files/imce/dopovid_na_forumi_klimat_ta_osvita.pdf