Імпакт-інвестування. Перший досвід і погляд у майбутнє

27 лютого 2019 року експерти Мережі та громадська спілка «Центр сталого розвитку та інновацій» в рамках проекту ПМГ ПРООН-ГЕФ «Розширення можливостей людей з особливими потребами через застосування сучасних інструментів соціальної інклюзії та жіночого лідерства на засадах збалансованого розвитку в Україні» долучились до першої в Україні конференція з інвестування соціальних підприємств «Імпакт-інвестування. Перший досвід і погляд у майбутнє».

На конференції розглядався досвід соціальних інвестицій великого бізнесу, фондів та приватних інвесторів, було обговорено можливості для розвитку соціальних підприємств в Україні.  Зокрема, досвід великих міжнародних компаній, які переходять від філантропічних проектів до програм імпакт-інвестування та досвід імпакт-інвестування українських корпоративних соціальних інвесторів. Основний фокус цих програм – підтримка створення та розвитку мікропідприємств та малого бізнесу, орієнтованих на розв’язання локальних соціальних проблем.

Під час конференції учасники презентували свої стартапи, а переможці отримали свої перші інвестиції від Українського венчурного фонду соціальних інвестицій.

Фінальним акордом конференції стало проведення «PITCH NIGHT».  Де 21 команда соціальних підприємств – випускників Акселератора соціального підприємництва SELab 2019 -2020 захищали свої бізнес-моделі та позмагались за головний приз, стажування у Латвії та Литві.