Експерти Мережі долучились до відбору кращих молодіжних проектів з енергоефективності в рамках Всеукраїнського конкурсу «Енергія і середовище»

12-14 лютого 2020 року в Національному еколого-натуралістичному центрі під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету» проходить фінальний етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище». До участі у конкурсі долучились учні, вихованці закладів загальної, позашкільної, професійної освіти  віком до 17 років та педагогічні працівники середньої, позашкільної та професійної освіти, які мають досягнення у практичній та проектній діяльності в сфері зміни клімату та біоінженерії.

Сьогодні, 13 лютого,  найвідповідальніший день конкурсу оскільки переможці першого заочного етапу з різних куточків України приїхали до Києва щоб захистити свої роботи. Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» є партнером конкурсу, а експерти Мережі та ГО «Сталий розвиток – гармонія суспільства» долучились до оцінки та відбору кращих молодіжних проектів з енергоефективності. За результатами захисту проектних робіт, журі визначать переможців конкурсу «Енергія і середовище», яких буде нагороджено в день урочистого закриття заходу, а саме 14 лютого 2020 року.