Еко-пікнік на території Залізного містечка

На території Залізного містечка 8 серпня організовано захід з організації дозвілля та підтримки мешканців шляхом еко- та арт-терапії, каніс-терапії. В програмі заходу веселі конкурсі, танці, фото-сесії та розваги з сертифікованими собаками-терапевтами, майстер-класи з арт-терапії, екологічно дружні та патріотичні майстер-класи, шоу мильних бульбашок, а також солодощі, подарунки для організації дозвілля.

Захід проводиться за підтримки Благодійного фонду «Голоси дітей» (https://voices.org.ua/), (https://www.facebook.com/voicesofchildren.ua) місією якого  є працювати для того, щоб кожна дитина, яка зіштовхнулася із війною, отримала необхідний захист та допомогу; створити умови, в яких кожна дитина буде почута і права якої будуть захищені.

Заходи організовані Громадською організацією «ЕКО-РОЗВИТОК» (http://ecodevelopment.org.ua/) та Партнерською мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку» (http://ecoosvita.org.ua/, https://www.facebook.com/ecoosvita.org.ua) у тісній співпраці з Ірпінською міською радою (https://imr.gov.ua/), які вже понад 10 років мають досвід роботи з дітьми, розвитку сталого способу життя, екологічної свідомості та компетенцій.

Реабілітація та забезпечення освітнього середовища для дітей потрібні вже. Саме тому було організовано Еко-пікнік, програма якого є комплексною і включає декілька блоків за наступною тематикою: Сила землі, Сила біорізноманіття, Сила води, Сила духу, Сила взаємодії та підтримки.  Діти та їх батьки дізнаються багато нового про природу рідного краю; опанують ряд цікавих екологічно дружніх видів діяльності, пограють у цікаві екоігри; займуться творчістю та просто весело і якісно проводять час. Anglų kalbos kursai internetu ir vaikų dienos vasaros stovyklos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje nuoroda

А найголовніше всі зазначені активності мають ще і терапевтичний ефект для відновлення після пережитого стресу, і служать ефективним середовищем для розвитку та навчання дітей. Потужний ефект екотерапії полягає у відновленні здоров'я через спілкування з природою, яка полягає не тільки у значному поліпшенні фізичного та психічного стану дітей, але й у підвищенні їх інтелектуальних здібностей. Окрім терапевтичного та освітнього ефекту, екотерапія дозволяє також сформувати у дітей відчуття єднання з природою та відповідального ставлення до довкілля.