CISOLAR 2019

Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку» мала нагоду відвідати 8-му Міжнародну Конференцію та Виставку Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі – CISOLAR 2019.

У перший день відбулися такі ключові події: B2B Конференція, CISOLAR AWARDS, CISOLAR Energy Party. В них прийняли участь близько 70 доповідачів та 500 делегатів з понад 30 країн. Також в цей день, на важливій частині конференції – CISOLAR AWARDS 2019, були обрані кращі сонячні енергетичні проекти.

17-18 квітня пройшла сама виставка CISOLAR 2019. В ній прийняли участь понад 100 експонентів, які на стендах представили найширший вибір обладнання, інноваційні технології, найефективніші рішення та сервіси.

Також, в ці дні проходили навчальні семінари та тренінги для малих підприємців і представників територіальних громад, які були присвячені рішенням в сфері сонячної енергетики, які дозволять не тільки зменшити рахунки за енергоресурси, але і почати власний стабільний бізнес.

За підтримки проектів ПМГ ПРООН/ГЕФ технології сонячної енергетики були запроваджені в громадських будівлях Житомирської, Херсонської, Запорізької, Київської, Луганської областей, у тому числі для людей з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо. Отриманий досвід про новітні технології допоможе запроваджувати нові підходи до енергозабезпечення громад за рахунок поновлювальних джерел енергії.