8 лютого у м. Дніпро відбувся тренінг для вчителів «Дій за озон»!

8 лютого 2019 року на базі Дніпровської академії неперервної освіти (м. Дніпро) відбувся 6-годинний тренінг для вчителів «Дій за озон». До тренінгу долучились 25 викладачів з Дніпра та Дніпровської області. Під час навчання учасники користувалися навчальним комплектом для закладів загальної середньої освіти "ОЗОНЕКШЕН", який складається з посібника для вчителя та посібника для учня. Після завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати та навчальний комплект, який зможуть використовувати під час проведення екологічних занять. Метою тренінгу було дати можливість викладачам та учням дізнатися про альтернативні речовини, які можна використовувати в повсякденному житі та господарській діяльності навзаєм шкідливим озонруйнуючим речовинам, негативний вплив УФ-випромінювання на людину та навколишнє середовище, про умови Монреальського протоколу та попередження змін клімату.

    Цей тренінг дав змогу викладачам опанувати нові та інноваційні методи навчання, підвищити кваліфікацію, розширити свої можливості та в подальшому провести курс екологічних занять на тему захисту озонового шару та проблеми глобального потепління у власних освітніх закладах.

       Запропоновані зміст і методика тренінгу викликала велике зацікавлення серед учасників. Тренінг проходив у рамках проекту ПРООН-ГЕФ ПМГ "Підвищення рівня громадської обізнаності щодо змін клімату та захисту озонового шару" та за сприяння Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».