1 000 000 дерев: партнерство задля глобальних переваг

  Всеукраїнський проект «Озеленення України», Ірпінська міська рада Центр безпеки та сталого розвитку громад в м. Ірпінь, Партнерська мереже освіта в інтересах сталого розвитку, Ірпінська молодіжна громадська рада, Учнівське самоврядування Ірпінських навчальних закладів, громадські організації представники бізнесу об’єдналися задля практичних дій у вирішенні глобальних екологічних проблем, запровадження національних та місцевих дій задля досягнення Цілей сталого розвитку – 2030.

З цією метою 3 березня 2020 року партнери ініціативи підписали Меморандум про співпрацю та ініціювали проведення круглого столу з обговорення ролі молодіжного лідерства у сталому розвитку міст, запровадження принципів освіти для сталого розвитку, адаптації до кліматичних змін. Це є важливим та актуальним питання, оскільки міжнародна ініціатива ЄЕК ООН розширює вектори співпраці і з 2020 року започаткує формат співпраці з молодіжною спільною під час прийняття програми дій з питань освіти для сталого розвитку.

Подальшими практичними кроками стануть проведення масштабної акції з висадки дерев 20 березня в м. Ірпінь та інших регіонах України, організація інформаційно-просвітницьких кампаній, поширення інформаційних матеріалів.

Мережа буде інформувати про участь у всеукраїнській акції, поширюватиме матеріали, а також буде рада отримати досвід учасників Мережі щодо формату участі в міжнародній акцій “1 000 000 дерев”.