LinCity-NG – комп’ютерна гра для навичок сталого розвитку

LinCity-NG - це гра, що імітує життя справжнього міста. Це поліпшена версія класичної гри Lincity. У грі ви повинні заснувати й підтримувати місто. Ви можете виграти гру або шляхом створення стійкої економіки, або евакуацією всіх громадян на космічних кораблях.

Lincity - вільна комп'ютерна гра, містобудівний симулятор, створений за подобою SimCity, права на яку тоді перебували у приватній власності. Поширюється безкоштовно.

Завантажити гру: http://lincity-ng.berlios.de/wiki/index.php/Main_Page

http://lincity.sourceforge.net/

У LinCity-NG потрібно будувати місто, так само як і в SimCity. Мета – вивести щастя городян на гідний рівень, а економіку тримати в прибутку. Хід гри – спокійний і вивірений. Будувати своє ідеальне місто мрії можна днями й місяцями.

Крім економічних показників, вам так само необхідно буде стежити за довкіллям, наукою і освітою, а також виробництвом.

Перемогою в грі вважається досягнення стабільної економіки, після чого можна продовжити гру. Другою метою є споруда космічного апарату для евакуації всього населення на іншу планету. В іграх подібного жанру графіка має другорядне значення, це скоріше приємне доповнення, але далеко не головне. Графіка в LinCity-NG максимально проста і зрозуміла.

Програш – якщо всі громадяни померли від голоду або забруднення (в грі потрібно принаймні 2 людини, щоб створити популяцію).

Вам потрібно буде збільшити свій техно-рівень, щоб отримати нові можливі будівлі і галузей. Ви повинні управляти зростанням населення і піклуватися про різні потреби та економічний баланс. The trusted fake id websites that have the state name or seal printed across the card that must be seen under UV lighting. At the point when given an ID, flip your UV spotlight on to actually take a look at it. You can likewise shift the ID to and fro between a 30-degree point to search for holographic pictures under ordinary lighting.