Всеукраїнський конкурс для учнівської молоді «ЕКОклас» (з 19 січня до 19 лютого 2015 року)

viagra buy china

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, формування екологічної культури у населення Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України та торговельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України за ініціативи соціального центру Геннадія Виходцева оголошують про проведення Другого Всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас» (положення про конкурс додається).
Конкурс проводиться за колективними номінаціями: «ЕКОдизайн», «ЕКОінновація», «ЕКОкреатив». До участі запрошуються колективи 1-11 класів, творчі учнівські об’єднання України у віці від 6 до 17 років включно та їх педагог. За результатами конкурсу кожен із 9 колективів-переможців (1,2,3 місце в трьох номінаціях) нагороджується дипломом та цінним подарунком для класу / гуртка. Керівник колективу (1 педагог) отримує подарунок від організатора Конкурсу в своє особисте користування.

Календар проведення Другого Всеукраїнського конкурсу «ЕКОклас»:
Оголошення старту конкурсу: 19 січня 2015 року.
Прийом робіт: з 19 січня по 24 квітня 2015 року.
Робота журі: з 27 квітня по 30 квітня 2015 року.
Урочисте нагородження переможців: 18 травня 2015 року.

Додатково оголошуються заохочувальні етапи конкурсу, роботи на які приймаються:
ЕКОдизайн – з 19 січня по 19 лютого 2015 року.
ЕКОінновація – з 21 лютого по 21 березня 2015 року.
ЕКОкреатив – з 23 березня по 23 квітня 2015 року.
Серед робіт, отриманих у терміни, зазначені вище, буде обраний переможець місяця.
Колектив отримає приємний сюрприз.
Роботи для участі в заочному конкурсі «ЕКОклас» приймаються за ел. адресою:
Milovanova-E@foxtrot.kiev.ua. Консультації по проекту за телефоном: +38 (044) 537 48 00,
внут. 72671 (Олена Милованова) або на електронну адресу:
Milovanova-E@foxtrot.kiev.ua.

Конкурс проводиться за колективними номінаціями:
1. «ЕКОдизайн» – розробка та поширення наочної агітації екологічної тематики з обов’язковим використанням логотипу «ЕКОклас», завантаженого тут: http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-rules.

2. «ЕКОінновація» – використання сучасних технічних пристроїв та/або передових ідей, що пропагують екологічну відповідальність та енергозбереження для агітації однолітків і широкої громадськості з використанням логотипу «ЕКОклас», завантаженого тут: http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-rules.

3. «ЕКОкреатив» – застосування оригінальних способів комунікації з ровесниками і громадськістю на тему ековідповідальності з обов’язковим використанням логотипу «ЕКОклас», завантаженого тут: http://www.foxtrot.com.ua/pages/ecoclass-rules.

Серед претендентів у номінації «ЕКОдизайн», роботи яких будуть отримані з 19 січня по 19 лютого, буде обраний переможець місяця – той, за кого проголосує більшість онлайн-користувачів соціальної мережі facebook: https://www.facebook.com/foxtrotinfo.
Серед претендентів у номінації «ЕКОінновація», роботи яких будуть отримані з 21 лютого по 21 березня, буде обрано переможця місяця – той, за кого проголосує більшість онлайн-користувачів соціальної мережі facebook: https://www.facebook.com/foxtrotinfo. Колектив отримає приємний сюрприз.
Серед претендентів у номінації «ЕКОкреатив», роботи яких будуть отримані з 23 березня по 23 квітня, буде обраний переможець місяця – той, за кого проголосує більшість онлайн-користувачів соціальної мережі facebook: https://www.facebook.com/foxtrotinfo. Колектив отримає приємний сюрприз. У фінальному оцінюванні журі, що складатиметься з провідних експертів в галузі екології та освіти, і визначенні всеукраїнських переможців конкурсу «ЕКОклас» прийматимуть участь усі роботи, отримані в період з 19 січня по 24 квітня 2015 року

Деталі: http://www.osvitacv.com/attachments/article/28709/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%...